Realizacje | Realizacje deweloperskie

Czy znaleźliście już swoje miejsce na ziemi ?
Mamy nadzieje, że mieszkańcy osiedla PRO ARTE LAS KABACKI - TAK.

Wymarzyliśmy sobie kameralne osiedle domów jednorodzinnych, w którym mieszkańcy znaleźliby spokój, oryginalną architekturę, połączenie komfortu mieszkania w mieście z możliwością oddychania świeżym powietrzem.

Kupiliśmy uroczo położoną działkę na Ursynowie, zaledwie w odległości 350m od Lasu Kabackiego.

Uznani architekci pod kierunkiem arch. Marcina Oborskiego zaprojektowali niezwykłe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Projektując wnętrza myśleliśmy o ich funkcjonalności. I tak w naszych domach znalazły się garaże dwustanowiskowe z możliwością równoległego parkowania, pomieszczenia na pralnię, instalację przystosowaną do montażu systemu centralnego odkurzania, własny gazowy system c.o., pomieszczenie rekreacji, przestronny salon, gabinet, kuchnia na parterze, dwie lub trzy sypialnie wraz z dwiema łazienkami i garderobą na piętrze oraz poddasze przeznaczone do własnej aranżacji. Małe oranżerie sprawią wrażenie integracji wnętrza z przydomowym ogródkiem.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach przygotowaliśmy plac zabaw dla maluchów i boisko dla wszystkich, którzy chcieliby aktywnie odpoczywać.

Aby zapewnić bezpieczeństwo osiedle jest ogrodzone i przygotowane do całodobowej ochrony.

Mieszkańcy naszego osiedla to tylko 26 rodzin, co zapewnia jego kameralny charakter.