Poznaj Por-Bud | Informacje o firmie

„POR - BUD" Spółka z o.o. realizuje pełen zakres usług budowlanych w zakresie wszelkich obiektów kubaturowych. Specjalnością naszej firmy jest realizacja zadań na wysokim poziomie wykonawczym dla wymagających inwestorów.

W okresie 16 lat działalności Por-Bud Spółka z o.o. zrealizowała ok. 40 inwestycji. Łączna powierzchnia wybudowanych przez nas mieszkań to ok. 220 tys. m2 i ok. 65 tys. m2 powierzchni biurowych i przemysłowych.

To nasza wizytówka, dlatego wkładamy wiele pracy i całe nasze doświadczenie aby realizowane przez nas obiekty były najwyższej jakości, a nasi klienci zadowoleni.

Zapraszam do skorzystania z usług Por-Bud Sp. z o.o. przy realizowanych przez Państwa inwestycjach.

Jarosław Zastawny

 

Poniżej chcielibyśmy pokrótce wskazać na istotne możliwości i atuty, jakie posiada firma POR-BUD:

  • Jako Generalny Wykonawca specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych i biurowych. Od 1992 roku budujemy w generalnym wykonawstwie budynki mieszkalne i całe osiedla mieszkaniowe. Struktura firmy jest dobrze przystosowana do wykonywania tego typu obiektów. Doskonale znamy przepisy i wymagania stawiane takim obiektom. Bardzo dobrze radzimy sobie z wszelkimi zagadnieniami jakie występują w kontaktach z lokatorami i użytkownikami, zarówno w fazie realizacji jak i eksploatacji.
  • Prowadzimy działalność jako Generalny Realizator Inwestycji - projektowanie i wykonawstwo.
  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Inwestorów rozpoczęliśmy działalność jako Zarządca Kontraktu.
  • Jako Inwestor i Deweloper zrealizowaliśmy ekskluzywne osiedle domów jednorodzinnych na warszawskim Ursynowie. Pozwoliło nam to zapoznać się z zagadnieniami pracy Inwestora, a w konsekwencji ułatwia współpracę z naszymi Zleceniodawcami.
  • Samodzielnie wykonujemy roboty konstrukcyjne. Posiadamy własny sprzęt m.in. deskowania systemowe i żurawie wieżowe firmy Liebherr. Wyposażenie budów w elektronagrzew (nagrzewnice, transformatory) pozwala bez większych zakłóceń wykonywać konstrukcje żelbetowe również w okresie zimowym.
  • Trzon kadry i pracowników zdobywał doświadczenie przy realizacji obiektów w Polsce, Niemczech i Holandii.
  • Posiadamy i stosujemy nowoczesne zaplecze i systemowe ogrodzenie. Dbamy o wywołanie efektu zainteresowania i wiarygodności u potencjalnych, przyszłych mieszkańców budowanego osiedla.
  • Siedzibą firmy i obszarem działania jest Warszawa i okolice. Tu zgromadziliśmy cały potencjał naszej firmy. Pozwala nam to, błyskawicznie organizować nowe budowy i być do dyspozycji klientów w okresie rękojmi.